KONST / Litografier / Färglitografi 13864140
nr 1386 4140
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/150. Motivet: 42x31cm, yttermått inklusive ram: 61x41cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:45:49
6/3 07:35:16
22 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd